Q14P5BZZRGB12ECA Apem
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14P5BZZRGB12ECA Apem
Description: APEM - Q14P5BZZRGB12ECA - PANEL INDICATOR, RGB, 14MM, 12VDC, tariffCode: 85312020, productTraceability: No, LED-Farbe: Red, Green, Blue, Lichtstärke / Farbe: R 220mcd, G 500mcd, B 100mcd, rohsCompliant: YES, Durchlassstrom / Farbe: R 20mA, G 20mA, B 20mA, euEccn: NLR, isCanonical: Y, Montagelochdurchmesser: 14mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Betriebsspannung / Farbe: R 12V, G 12V, B 12V, IP- / NEMA-Schutzart: IP67, usEccn: EAR99, Produktpalette: Q14 Series.
Preis | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Q14P5BZZRGB12ECA | Hersteller : APEM Inc. |
Description: PROMBLACKBEZ TRICOLOR 12VDC IP67Packaging: Bulk Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue Voltage: 12V Type: LED Millicandela Rating: 220mcd Red, 500mcd Green, 100mcd Blue Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Ingress Protection: IP67 Ratings: DC Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm) Lens Transparency: Diffused Lamp Color: Red, Green, Blue (RGB) Panel Cutout Shape: Round Part Status: Active Lens Style: Round with Domed Top |
auf Bestellung 117 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Q14P5BZZRGB12ECA | Hersteller : APEM |