Produkte > APEM INC. > Q14P6BXXR02E
Q14P6BXXR02E
Q14P6BXXR02E APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 14MM PROMINENT 2VD
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 1.8V ~ 3.3V
Type: LED
Millicandela Rating: 80mcd
Termination Style: PC Pin
Lens Color: Red
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14P6BXXR02E APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 14MM PROMINENT 2VD, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 1.8V ~ 3.3V, Type: LED, Millicandela Rating: 80mcd, Termination Style: PC Pin, Lens Color: Red, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top.
Weitere Produktangebote Q14P6BXXR02E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q14P6BXXR02E Q14P6BXXR02E Hersteller : Apem indicators-serie-Q14-.pdf?context=bWFzdGVyfGRvY3VtZW50c3w1MDc2NDEwfGFwcGxpY2F0aW9uL3BkZnxoMmQvaGE5LzkyNDgxMTQ2Mzg4NzgvaW5kaWNhdG9yc19zZXJpZV9RMTRfLnBkZnwzOTI1NGJmZjhkMjBmY2E4NzE2MmRlYzNiMzk4NmI3YWQ0NTJiMzk3MThmNjNhMjVmMDZhNWI2Y LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 14MM