Produkte > APEM > Q14P6BXXY02E
Q14P6BXXY02E
Q14P6BXXY02E Apem
indicators_serie_Q14_.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 14MM
auf Bestellung 24 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14P6BXXY02E Apem
Description: LED PNL IND YELLOW DIFF PC PIN, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 1.8V ~ 3.3V, Type: LED, Millicandela Rating: 50mcd, Termination Style: PC Pin, Lens Color: Yellow, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top.
Weitere Produktangebote Q14P6BXXY02E
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 1.8V ~ 3.3V
Type: LED
Millicandela Rating: 50mcd
Termination Style: PC Pin
Lens Color: Yellow
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm)