Produkte > APEM INC. > Q14P6CXXR02E
Q14P6CXXR02E
Q14P6CXXR02E APEM Inc.
indicators_serie_Q14_.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 14MM PROMINENT 2VD
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 1.8V ~ 3.3V
Type: LED
Millicandela Rating: 80mcd
Termination Style: PC Pin
Lens Color: Red
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
auf Bestellung 16 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14P6CXXR02E APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 14MM PROMINENT 2VD, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 1.8V ~ 3.3V, Type: LED, Millicandela Rating: 80mcd, Termination Style: PC Pin, Lens Color: Red, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top.
Weitere Produktangebote Q14P6CXXR02E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q14P6CXXR02E Q14P6CXXR02E Hersteller : Apem apem_03162018_Q14_Series_HMI_2017-1730666.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 14MM