Produkte > APEM INC. > Q14P7GXXHY28E
Q14P7GXXHY28E APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 14MM
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 28V
Type: LED
Millicandela Rating: 1300mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Yellow
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 10mm, T-3 1/8
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14P7GXXHY28E APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 14MM, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 28V, Type: LED, Millicandela Rating: 1300mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Yellow, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 10mm, T-3 1/8.
Weitere Produktangebote Q14P7GXXHY28E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q14P7GXXHY28E Hersteller : Apem apem_03162018_Q14_Series_HMI_2017-1730666.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 14MM