Produkte > APEM INC. > Q16F5BXXHR12E3BU
Q16F5BXXHR12E3BU
Q16F5BXXHR12E3BU APEM Inc.
indicators-serie-Q16-.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PNL IND RED DIFF 18.30MM LDS
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 800mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Red
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 18.30mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q16F5BXXHR12E3BU APEM Inc.
Description: LED PNL IND RED DIFF 18.30MM LDS, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 800mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Red, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 18.30mm Dia.
Weitere Produktangebote Q16F5BXXHR12E3BU
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q16F5BXXHR12E3BU Hersteller : Apem Apem_09152017_Q16-1158364.pdf LED Panel Mount Indicators LED Indicator 16mm panel mounting 12VDC hyper bright red LED with brake test legend