Produkte > APEM > Q16F5BZZRGB12ECA
Q16F5BZZRGB12ECA
Q16F5BZZRGB12ECA Apem
indicators_serie_Q16_-3396355.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators Flush Black Bezel 12VDC RGB IP67
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q16F5BZZRGB12ECA Apem
Description: FLUSHBLKBEZ RGB 12VDC IP67, Packaging: Bulk, Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 220mcd Red, 500mcd Green, 100mcd Blue, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Clear, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Green, Blue (RGB), Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 18.30mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q16F5BZZRGB12ECA Q16F5BZZRGB12ECA Hersteller : APEM Inc. indicators_serie_Q16_.pdf Description: FLUSHBLKBEZ RGB 12VDC IP67
Packaging: Bulk
Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 220mcd Red, 500mcd Green, 100mcd Blue
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Clear
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red, Green, Blue (RGB)
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 18.30mm Dia