Produkte > APEM INC. > Q16F5BZZRGB24ECA
Q16F5BZZRGB24ECA
Q16F5BZZRGB24ECA APEM Inc.
indicators-serie-Q16-.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PNL IND RGB DIFF 18.30MM LDS
Packaging: Bulk
Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 220mcd Red, 500mcd Green, 100mcd Blue
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Clear
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red, Green, Blue (RGB)
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 18.30mm Dia
auf Bestellung 137 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q16F5BZZRGB24ECA APEM Inc.
Description: LED PNL IND RGB DIFF 18.30MM LDS, Packaging: Bulk, Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 220mcd Red, 500mcd Green, 100mcd Blue, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Clear, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Green, Blue (RGB), Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 18.30mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q16F5BZZRGB24ECA Q16F5BZZRGB24ECA Hersteller : Apem indicators-serie-Q16-.pdf LED Panel Mount Indicators Flush Black Bezel 24VDC RGB IP67