Produkte > APEM COMPONENTS > Q16FP1BPXXG24E
Q16FP1BPXXG24E APEM Components
Hersteller: APEM Components
Q16FP1BPXXG24E
auf Bestellung 210 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q16FP1BPXXG24E APEM Components
Description: LED INDICATOR 16MM, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 5mcd, Termination Style: Solder Lug, Lens Color: Green, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 10mm, T-3 1/8.
Weitere Produktangebote Q16FP1BPXXG24E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q16FP1BPXXG24E Hersteller : APEM Inc. Description: LED INDICATOR 16MM
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 5mcd
Termination Style: Solder Lug
Lens Color: Green
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 10mm, T-3 1/8
Produkt ist nicht verfügbar
Q16FP1BPXXG24E Hersteller : Apem Apem_09152017_Q16-1158364.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 16MM