Produkte > APEM INC. > Q16P1BXXSY28AE
Q16P1BXXSY28AE APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: INDICATOR 28V 16MM SUPER YELLOW
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 28V
Type: LED
Millicandela Rating: 4000mcd
Termination Style: Solder Lug
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lamp Color: Yellow
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q16P1BXXSY28AE APEM Inc.
Description: INDICATOR 28V 16MM SUPER YELLOW, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 28V, Type: LED, Millicandela Rating: 4000mcd, Termination Style: Solder Lug, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.
Weitere Produktangebote Q16P1BXXSY28AE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q16P1BXXSY28AE Hersteller : Apem Apem_09152017_Q16-1158364.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 16MM