Produkte > APEM INC. > Q16P2CZZRYG24AE
Q16P2CZZRYG24AE APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: INDICATOR 24V 16MM LED GREEN
Packaging: Bag
Current: 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow
Voltage: 24V Green, 24V Red, 24V Yellow
Type: LED
Millicandela Rating: 50mcd Green, 80mcd Red, 50mcd Yellow
Termination Style: PC Pin
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green, Red, Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 10.00mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q16P2CZZRYG24AE APEM Inc.
Description: INDICATOR 24V 16MM LED GREEN, Packaging: Bag, Current: 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow, Voltage: 24V Green, 24V Red, 24V Yellow, Type: LED, Millicandela Rating: 50mcd Green, 80mcd Red, 50mcd Yellow, Termination Style: PC Pin, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Red, Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 10.00mm Dia.
Weitere Produktangebote Q16P2CZZRYG24AE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q16P2CZZRYG24AE Hersteller : Apem Apem_09152017_Q16-1158364.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 16MM