Produkte > APEM INC. > Q16P5BZZRGB24ECA
Q16P5BZZRGB24ECA
Q16P5BZZRGB24ECA APEM Inc.
indicators_serie_Q16_.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: PROMBLKBEZ RGB 24VDC IP67
Packaging: Bulk
Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 220mcd Red, 500mcd Green, 100mcd Blue
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 18.30mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q16P5BZZRGB24ECA APEM Inc.
Description: PROMBLKBEZ RGB 24VDC IP67, Packaging: Bulk, Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 220mcd Red, 500mcd Green, 100mcd Blue, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Clear, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Green, Blue (RGB), Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 18.30mm Dia.
Weitere Produktangebote Q16P5BZZRGB24ECA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q16P5BZZRGB24ECA Q16P5BZZRGB24ECA Hersteller : Apem indicators_serie_Q16_-3396355.pdf LED Panel Mount Indicators Prominent Black Bezl 24VDC RGB IP67