Produkte > APEM > Q16P5CZZRGB12ECA
Q16P5CZZRGB12ECA
Q16P5CZZRGB12ECA Apem
Apem_09152017_Q16-1158364.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators Prom Chrome Bezel 12VDC RGB IP67
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q16P5CZZRGB12ECA Apem
Description: PROMCHRMBEZ RGB 12VDC IP67, Packaging: Bulk, Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 220mcd Red, 500mcd Green, 100mcd Blue, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Clear, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Green, Blue (RGB), Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 18.30mm Dia.
Weitere Produktangebote Q16P5CZZRGB12ECA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q16P5CZZRGB12ECA Q16P5CZZRGB12ECA Hersteller : APEM Inc. indicators_serie_Q16_.pdf Description: PROMCHRMBEZ RGB 12VDC IP67
Packaging: Bulk
Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 220mcd Red, 500mcd Green, 100mcd Blue
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 18.30mm Dia