Produkte > APEM INC. > Q19EP1CXXHY24E
Q19EP1CXXHY24E APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 19MM
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 1300mcd
Termination Style: Solder Lug
Lens Color: Yellow
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.75" (19.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 10mm, T-3 1/8
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q19EP1CXXHY24E APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 19MM, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 1300mcd, Termination Style: Solder Lug, Lens Color: Yellow, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.75" (19.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 10mm, T-3 1/8.
Weitere Produktangebote Q19EP1CXXHY24E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q19EP1CXXHY24E Hersteller : Apem indicators_serie_Q19-2944260.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 19MM