Produkte > APEM > Q19P5BZZRGB12ECA
Q19P5BZZRGB12ECA
Q19P5BZZRGB12ECA Apem
indicators_serie_Q19_.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators Prominent Black Bezl 12VDC RGB IP67
auf Bestellung 29 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q19P5BZZRGB12ECA Apem
Description: PROMBLKBEZ RGB 12VDC IP67, Packaging: Bulk, Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 220mcd Red, 500mcd Green, 100mcd Blue, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Clear, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.75" (19.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Green, Blue (RGB), Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 22.00mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q19P5BZZRGB12ECA Q19P5BZZRGB12ECA Hersteller : APEM Inc. indicators_serie_Q19_.pdf Description: PROMBLKBEZ RGB 12VDC IP67
Packaging: Bulk
Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 220mcd Red, 500mcd Green, 100mcd Blue
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Clear
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.75" (19.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red, Green, Blue (RGB)
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 22.00mm Dia
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Q19P5BZZRGB12ECA Q19P5BZZRGB12ECA Hersteller : APEM indicators_serie_Q19_.pdf Description: APEM - Q19P5BZZRGB12ECA - PANEL INDICATOR, RGB, 19MM, 12VDC
tariffCode: 85414100
productTraceability: No
LED-Farbe: Red, Green, Blue
Lichtstärke / Farbe: R 220mcd, G 500mcd, B 100mcd
rohsCompliant: YES
Durchlassstrom / Farbe: R 20mA, G 20mA, B 20mA
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Montagelochdurchmesser: 19mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Betriebsspannung / Farbe: R 12V, G 12V, B 12V