Produkte > APEM > Q19P5CZZRGB12ECA
Q19P5CZZRGB12ECA
Q19P5CZZRGB12ECA Apem
indicators_serie_Q19_.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators Prom Chrome Bezel 12VDC RGB IP67
auf Bestellung 13 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q19P5CZZRGB12ECA Apem
Description: PROMCHRMBEZ RGB 12VDC IP67, Packaging: Bulk, Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 220mcd Red, 500mcd Green, 100mcd Blue, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Clear, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.75" (19.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Green, Blue (RGB), Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 22.00mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q19P5CZZRGB12ECA Q19P5CZZRGB12ECA Hersteller : APEM Inc. indicators_serie_Q19_.pdf Description: PROMCHRMBEZ RGB 12VDC IP67
Packaging: Bulk
Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 220mcd Red, 500mcd Green, 100mcd Blue
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.75" (19.00mm)
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 22.00mm Dia