Produkte > APEM INC. > Q22F1ABXXB12AE
Q22F1ABXXB12AE
Q22F1ABXXB12AE APEM Inc.
indicators_series_Q22.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: INDICATOR 12V 22MM FLUSH BLUE
Packaging: Bag
Current: 40mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 101mcd
Termination Style: Solder Lug
Lens Color: Blue
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.10mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 18.00mm Dia
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q22F1ABXXB12AE APEM Inc.
Description: INDICATOR 12V 22MM FLUSH BLUE, Packaging: Bag, Current: 40mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 101mcd, Termination Style: Solder Lug, Lens Color: Blue, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.10mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 18.00mm Dia.