Produkte > APEM INC. > Q22F1AGXXSG220E
Q22F1AGXXSG220E
Q22F1AGXXSG220E APEM Inc.
indicators_series_Q22.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: INDICATOR 220V 22MM FLUSH GREEN
Packaging: Bag
Current: 3mA
Voltage: 220V
Type: LED
Millicandela Rating: 980mcd
Termination Style: Solder Lug
Lens Color: Green
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.10mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 18.00mm Dia
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q22F1AGXXSG220E APEM Inc.
Description: INDICATOR 220V 22MM FLUSH GREEN, Packaging: Bag, Current: 3mA, Voltage: 220V, Type: LED, Millicandela Rating: 980mcd, Termination Style: Solder Lug, Lens Color: Green, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.10mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 18.00mm Dia.
Weitere Produktangebote Q22F1AGXXSG220E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q22F1AGXXSG220E Q22F1AGXXSG220E Hersteller : APEM 2150265.pdf Description: APEM - Q22F1AGXXSG220E - LED-Kontrollleuchte für Panelmontage, Grün, 220 VAC, 22 mm, 3 mA, 980 mcd, IP67
tariffCode: 85414100
productTraceability: No
Lichtstärke: 980mcd
rohsCompliant: YES
Durchlassstrom If: 3mA
euEccn: NLR
Montagelochdurchmesser: 22mm
hazardous: false
Betriebsspannung: 220VAC