Produkte > APEM INC. > Q22F1ARXXSR110E
Q22F1ARXXSR110E
Q22F1ARXXSR110E APEM Inc.
indicators_series_Q22.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: INDICATOR 110V 22MM FLUSH RED
Packaging: Bag
Current: 5mA
Voltage: 110V
Type: LED
Millicandela Rating: 8000mcd
Termination Style: Solder Lug
Lens Color: Red
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.10mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 18.00mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q22F1ARXXSR110E APEM Inc.
Description: INDICATOR 110V 22MM FLUSH RED, Packaging: Bag, Current: 5mA, Voltage: 110V, Type: LED, Millicandela Rating: 8000mcd, Termination Style: Solder Lug, Lens Color: Red, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.10mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 18.00mm Dia.
Weitere Produktangebote Q22F1ARXXSR110E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q22F1ARXXSR110E Q22F1ARXXSR110E Hersteller : Apem indicators_series_Q22-3396075.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 22MM