Produkte > APEM INC. > Q22F1AYXXSY220E
Q22F1AYXXSY220E
Q22F1AYXXSY220E APEM Inc.
indicators_series_Q22.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PNL IND YLW DIFF 18MM SLDR
Packaging: Bag
Current: 3mA
Voltage: 220V
Type: LED
Millicandela Rating: 1250mcd
Termination Style: Solder Lug
Lens Color: Yellow
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.10mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 18.00mm Dia
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q22F1AYXXSY220E APEM Inc.
Description: LED PNL IND YLW DIFF 18MM SLDR, Packaging: Bag, Current: 3mA, Voltage: 220V, Type: LED, Millicandela Rating: 1250mcd, Termination Style: Solder Lug, Lens Color: Yellow, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.10mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 18.00mm Dia.