Produkte > APEM INC. > Q22F5ARXXSR24AE
Q22F5ARXXSR24AE
Q22F5ARXXSR24AE APEM Inc.
indicators_series_Q22.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: INDICATOR 24V 22MM FLUSH RED
Packaging: Bag
Current: 40mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 8000mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Red
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.10mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 18.00mm Dia
auf Bestellung 76 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q22F5ARXXSR24AE APEM Inc.
Description: INDICATOR 24V 22MM FLUSH RED, Packaging: Bag, Current: 40mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 8000mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Red, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.10mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 18.00mm Dia.