Produkte > APEM INC. > Q22F5AYXXSY12AE
Q22F5AYXXSY12AE
Q22F5AYXXSY12AE APEM Inc.
indicators_series_Q22.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PNL IND YLW DIFF 18MM LEADS
Packaging: Bag
Current: 40mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 1250mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Yellow
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.10mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 18.00mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q22F5AYXXSY12AE APEM Inc.
Description: LED PNL IND YLW DIFF 18MM LEADS, Packaging: Bag, Current: 40mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 1250mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Yellow, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.10mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 18.00mm Dia.
Weitere Produktangebote Q22F5AYXXSY12AE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q22F5AYXXSY12AE Q22F5AYXXSY12AE Hersteller : Apem APPM_S_A0004510779_1-2538266.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 22MM