Produkte > APEM > Q22F5AYXXSY24AE
Q22F5AYXXSY24AE
Q22F5AYXXSY24AE Apem
indicators_series_Q22.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 22MM
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q22F5AYXXSY24AE Apem
Description: INDICATOR 24V 22MM FLUSH YELLOW, Packaging: Bag, Current: 40mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 1250mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Yellow, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.10mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 18.00mm Dia.
Weitere Produktangebote Q22F5AYXXSY24AE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q22F5AYXXSY24AE Q22F5AYXXSY24AE Hersteller : APEM Inc. indicators_series_Q22.pdf Description: INDICATOR 24V 22MM FLUSH YELLOW
Packaging: Bag
Current: 40mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 1250mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Yellow
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.10mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 18.00mm Dia