Produkte > APEM INC. > Q22P1CXXR220E
Q22P1CXXR220E APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 22MM
Packaging: Bulk
Current: 3mA
Voltage: 220V
Type: LED
Millicandela Rating: 82mcd
Termination Style: Solder Lug
Lens Color: Red
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 16.75mm Dia
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q22P1CXXR220E APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 22MM, Packaging: Bulk, Current: 3mA, Voltage: 220V, Type: LED, Millicandela Rating: 82mcd, Termination Style: Solder Lug, Lens Color: Red, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 16.75mm Dia.
Weitere Produktangebote Q22P1CXXR220E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q22P1CXXR220E Q22P1CXXR220E Hersteller : Apem indicators_series_Q22-3396075.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 22MM