Produkte > APEM INC. > Q25Y5SXXY1AE
Q25Y5SXXY1AE
Q25Y5SXXY1AE APEM Inc.
indicators-serie-Q25-.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: INDICATOR 25MM YEL 12-24V SEALED
Packaging: Tray
Current: 30mA
Voltage: 7.5V
Type: LED
Millicandela Rating: 5100mcd
Termination Style: Wire Leads - 8.268" (210.0mm)
Lens Color: Yellow
Viewing Angle: 60°
Ingress Protection: IP67, IP69K
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.99" (25.10mm)
Lens Transparency: Fresnel
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 18.20mm Dia
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q25Y5SXXY1AE APEM Inc.
Description: INDICATOR 25MM YEL 12-24V SEALED, Packaging: Tray, Current: 30mA, Voltage: 7.5V, Type: LED, Millicandela Rating: 5100mcd, Termination Style: Wire Leads - 8.268" (210.0mm), Lens Color: Yellow, Viewing Angle: 60°, Ingress Protection: IP67, IP69K, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.99" (25.10mm), Lens Transparency: Fresnel, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 18.20mm Dia.
Weitere Produktangebote Q25Y5SXXY1AE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q25Y5SXXY1AE Q25Y5SXXY1AE Hersteller : APEM indicators-serie-Q25-.pdf Description: APEM - Q25Y5SXXY1AE - LED PANEL INDICATOR, 25MM, YEL, 24V
tariffCode: 0
productTraceability: No
LED-Farbe: Yellow
Lichtstärke: 5.1cd
rohsCompliant: YES
Durchlassstrom If: 30mA
euEccn: NLR
Montagelochdurchmesser: 25mm
hazardous: false
Betriebsspannung: 24V