Produkte > APEM > Q8F3BXXR220E
Q8F3BXXR220E
Q8F3BXXR220E Apem
indicators_serie_Q8.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 8MM
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q8F3BXXR220E Apem
Description: LED INDICATOR 8MM, Packaging: Bulk, Current: 3mA, Voltage: 220V, Type: LED, Millicandela Rating: 8mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Red, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote Q8F3BXXR220E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q8F3BXXR220E Hersteller : APEM Inc. indicators-serie-Q8.pdf?context=bWFzdGVyfGRvY3VtZW50c3wyMDc5Njg2fGFwcGxpY2F0aW9uL3BkZnxoZjQvaDYzLzk2MDUxMTI3OTEwNzAvaW5kaWNhdG9yc19zZXJpZV9ROC5wZGZ8ZWE4NjNhODUyMTg5ODY2MDcxNjU0NjA0MGIyOTMzN2UxZGQ1ZTAxYzkxOTVlMTU3ZDY1MzNkYTM1NGE Description: LED INDICATOR 8MM
Packaging: Bulk
Current: 3mA
Voltage: 220V
Type: LED
Millicandela Rating: 8mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Red
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4