Produkte > APEM INC. > Q8F3CXXR220E
Q8F3CXXR220E APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 8MM
Packaging: Bulk
Current: 3mA
Voltage: 220V
Type: LED
Millicandela Rating: 8mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Red
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q8F3CXXR220E APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 8MM, Packaging: Bulk, Current: 3mA, Voltage: 220V, Type: LED, Millicandela Rating: 8mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Red, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote Q8F3CXXR220E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q8F3CXXR220E Hersteller : Apem indicators_serie_Q8-3367306.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 8MM