Produkte > APEM INC. > Q8F3CXXY12E
Q8F3CXXY12E
Q8F3CXXY12E APEM Inc.
indicators_serie_Q8.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PM INDICATOR FLUSH YELLOW
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 6mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Yellow
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.31" (7.87mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
auf Bestellung 1116 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q8F3CXXY12E APEM Inc.
Description: LED PM INDICATOR FLUSH YELLOW, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 6mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Yellow, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.31" (7.87mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote Q8F3CXXY12E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q8F3CXXY12E Q8F3CXXY12E Hersteller : Apem apem_03162018_Q8 Series HMI 2018-1313762.pdf LED Panel Mount Indicators LED Indicator 8mm Flush 12VDC IP67