Produkte > APEM INC. > Q8F6CXXSG24E
Q8F6CXXSG24E APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 8MM
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 3000mcd
Termination Style: PC Pin
Lens Color: Colorless
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q8F6CXXSG24E APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 8MM, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 3000mcd, Termination Style: PC Pin, Lens Color: Colorless, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote Q8F6CXXSG24E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q8F6CXXSG24E Hersteller : Apem apem_03162018_Q8_Series_HMI_2018-1313762.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 8MM