Produkte > APEM > Q8P1CXXG24E
Q8P1CXXG24E
Q8P1CXXG24E Apem
indicators_serie_Q8.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators 24V Green Prominent
auf Bestellung 176 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q8P1CXXG24E Apem
Description: INDICATOR 24V 8MM PROMINENT GRN, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 60mcd, Termination Style: Solder Lug, Lens Color: Green, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.31" (7.87mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q8P1CXXG24E Q8P1CXXG24E Hersteller : APEM Inc. indicators_serie_Q8.pdf Description: INDICATOR 24V 8MM PROMINENT GRN
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 60mcd
Termination Style: Solder Lug
Lens Color: Green
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.31" (7.87mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
auf Bestellung 483 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Q8P1CXXG24E Q8P1CXXG24E Hersteller : APEM 1958602.pdf Description: APEM - Q8P1CXXG24E - LED-Kontrollleuchte für Panelmontage, Grün, 24 VDC, 8 mm, 20 mA, 60 mcd, IP67
tariffCode: 85414100
productTraceability: No
LED-Farbe: Grün
Lichtstärke: 60mcd
rohsCompliant: YES
Durchlassstrom If: 20mA
euEccn: NLR
Montagelochdurchmesser: 8mm
hazardous: false
Betriebsspannung: 24VDC
rohsPhthalatesCompliant: YES
IP- / NEMA-Schutzart: IP67
usEccn: EAR99
Produktpalette: Q
auf Bestellung 382 Stücke:
Q8P1CXXG24E Hersteller : Apem indicators_serie_Q8.pdf INDICATOR 24V 8MM PROMINENT GRN Група товару: Клемники Од. вим: шт