Produkte > APEM INC. > Q8P5ACXXLR12AE
Q8P5ACXXLR12AE
Q8P5ACXXLR12AE APEM Inc.
apem_03162018_Q8_Series_HMI_2018-1313762.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PNL IND RED DIFF 5MM LEADS
Packaging: Tray
Current: 2mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 190mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Red
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.315" (8.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
auf Bestellung 50 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q8P5ACXXLR12AE APEM Inc.
Description: LED PNL IND RED DIFF 5MM LEADS, Packaging: Tray, Current: 2mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 190mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Red, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.315" (8.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.