Produkte > APEM > Q8P5ANXXLG24AE
Q8P5ANXXLG24AE
Q8P5ANXXLG24AE Apem
indicators_serie_Q8_low_power-3312849.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators
auf Bestellung 25 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q8P5ANXXLG24AE Apem
Description: LOW POWER LED INDICATOR Q8LP, Packaging: Tray, Current: 2mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 450mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Green, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.315" (8.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote Q8P5ANXXLG24AE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Current: 2mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 450mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Green
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.315" (8.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4