Produkte > APEM > Q8P5BXXHG12E
Q8P5BXXHG12E
Q8P5BXXHG12E Apem
indicators_serie_Q8-3367306.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 8MM
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 108-112 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q8P5BXXHG12E Apem
Description: INDICATOR 8MM PM PROMINENT GREEN, Packaging: Tray, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 1900mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Green, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.315" (8.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q8P5BXXHG12E Q8P5BXXHG12E Hersteller : APEM Inc. indicators_serie_Q8.pdf Description: INDICATOR 8MM PM PROMINENT GREEN
Packaging: Tray
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 1900mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Green
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.315" (8.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm Dia