Produkte > APEM INC. > Q8P5CXXHY12E
Q8P5CXXHY12E
Q8P5CXXHY12E APEM Inc.
indicators_serie_Q8.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: INDICATOR 8MM PM PROMINENT YELLO
Packaging: Tray
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 1600mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Yellow
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.315" (8.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm Dia
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q8P5CXXHY12E APEM Inc.
Description: INDICATOR 8MM PM PROMINENT YELLO, Packaging: Tray, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 1600mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Yellow, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.315" (8.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm Dia.