Produkte > APEM INC. > Q8P7BXXR12ESP
Q8P7BXXR12ESP APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 8MM
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 80mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Red
Viewing Angle: 100°
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q8P7BXXR12ESP APEM Inc.
Description: LED INDICATOR 8MM, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 80mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Red, Viewing Angle: 100°, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote Q8P7BXXR12ESP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
Q8P7BXXR12ESP Q8P7BXXR12ESP Hersteller : Apem apem_03162018_Q8_Series_HMI_2018-1313762.pdf LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 8MM