Produkte > APEM > Q8R1BXXG220E
Q8R1BXXG220E
Q8R1BXXG220E Apem
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 8MM
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q8R1BXXG220E Apem
Description: LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR, Packaging: Bulk, Current: 3mA, Voltage: 220V, Type: LED, Millicandela Rating: 60mcd, Termination Style: Solder Lug, Lens Color: Green, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 45 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Q8R1BXXG220E Hersteller : APEM Inc. indicators-serie-Q8.pdf?context=bWFzdGVyfGRvY3VtZW50c3wyMDc5Njg2fGFwcGxpY2F0aW9uL3BkZnxoZjQvaDYzLzk2MDUxMTI3OTEwNzAvaW5kaWNhdG9yc19zZXJpZV9ROC5wZGZ8ZWE4NjNhODUyMTg5ODY2MDcxNjU0NjA0MGIyOTMzN2UxZGQ1ZTAxYzkxOTVlMTU3ZDY1MzNkYTM1NGE Description: LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
Packaging: Bulk
Current: 3mA
Voltage: 220V
Type: LED
Millicandela Rating: 60mcd
Termination Style: Solder Lug
Lens Color: Green
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4