Produkte > QUALTEK > QADC-65-20-08CB
QADC-65-20-08CB
QADC-65-20-08CB Qualtek
QADC-45,65%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 65W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.67" L x 2.33" W x 1.42" H (118.6mm x 59.2mm x 36.0mm)
Voltage - Output: 20V
Output Connector: USB C
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: BSMI, CB, CE, cULus, FCC, GS, PSE, RCM
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3.25A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 65 W
auf Bestellung 451 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QADC-65-20-08CB Qualtek
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 65W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.67" L x 2.33" W x 1.42" H (118.6mm x 59.2mm x 36.0mm), Voltage - Output: 20V, Output Connector: USB C, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 39.4" (1.00m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: BSMI, CB, CE, cULus, FCC, GS, PSE, RCM, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 3.25A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 65 W.
Weitere Produktangebote QADC-65-20-08CB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QADC-65-20-08CB Hersteller : Qualtek QADC-45,65 Series.pdf AC-DC перетворювач USB Type C, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 5, Uвих2, В = 20, Розм = 119x60x36mm, Uвх (AC), В = 100 - 240 , Опис AC-DC перетворювач, Р, Вт = 65, Тексп, °C = 0....+40,... Група товару: Джерела живлення Корпус: 118.6x59.2x36 mm Од. вим: ш