Produkte > ADI TRINAMIC > QBL5704-94-04-032
QBL5704-94-04-032
QBL5704-94-04-032 ADI Trinamic
datasheet
Hersteller: ADI Trinamic
AC, DC & Servo Motors QMot BLDC Motor, 57mm, 0.32Nm, 4-pole, 4
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QBL5704-94-04-032 ADI Trinamic
Description: STANDARD MOTOR 4000 RPM 36V, Packaging: Box, Voltage - Rated: 36VDC, Size / Dimension: Round - 2.244" Dia (57.00mm), Function: Standard, RPM: 4000 RPM, Type: DC Motor, Operating Temperature: -20°C ~ 40°C, Termination Style: Wire Leads, Power - Rated: 134W, Diameter - Shaft: 0.315" (8.00mm), Mounting Hole Spacing: 1.811" (46.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.984" (25.00mm), Motor Type: Brushless (BLDC), Torque - Rated (oz-in / mNm): 45.32 / 320, Torque - Max Momentary (oz-in / mNm): 138.8 / 980.
Weitere Produktangebote QBL5704-94-04-032
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QBL5704-94-04-032 QBL5704-94-04-032 Hersteller : Analog Devices Inc. datasheet Description: STANDARD MOTOR 4000 RPM 36V
Packaging: Box
Voltage - Rated: 36VDC
Size / Dimension: Round - 2.244" Dia (57.00mm)
Function: Standard
RPM: 4000 RPM
Type: DC Motor
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Termination Style: Wire Leads
Power - Rated: 134W
Diameter - Shaft: 0.315" (8.00mm)
Mounting Hole Spacing: 1.811" (46.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.984" (25.00mm)