Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > QEDB501Q620J1GV001E
QEDB501Q620J1GV001E
QEDB501Q620J1GV001E Johanson Technology Inc.
?s=%22QEDB501Q620J1GV001E%22
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 62PF 500V NP0 1111
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.102" (2.59mm)
Part Status: Active
Capacitance: 62 pF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QEDB501Q620J1GV001E Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 62PF 500V NP0 1111, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.102" (2.59mm), Part Status: Active, Capacitance: 62 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QEDB501Q620J1GV001E QEDB501Q620J1GV001E Hersteller : Johanson Technology Inc. ?s=%22QEDB501Q620J1GV001E%22 Description: CAP CER 62PF 500V NP0 1111
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Part Status: Active
Capacitance: 62 pF