Produkte > QUALTEK > QFWC-20-12-USCR
QFWC-20-12-USCR
QFWC-20-12-USCR Qualtek
QFWC-20%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC WALL MT ADPT 5V/9V/12V 20W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.06" L x 1.54" W x 2.11" H (26.8mm x 39.0mm x 53.5mm)
Voltage - Output: 5V, 9V, 12V
Output Connector: USB C Power Delivery (PD)
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.67A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 100mW
Power (Watts): 20 W
auf Bestellung 239 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details QFWC-20-12-USCR Qualtek
Description: AC/DC WALL MT ADPT 5V/9V/12V 20W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.06" L x 1.54" W x 2.11" H (26.8mm x 39.0mm x 53.5mm), Voltage - Output: 5V, 9V, 12V, Output Connector: USB C Power Delivery (PD), Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB, CE, cULus, FCC, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.67A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 100mW, Power (Watts): 20 W.
Weitere Produktangebote QFWC-20-12-USCR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QFWC-20-12-USCR QFWC-20-12-USCR Hersteller : Qualtek QFWC-20 Series.pdf Wall Mount AC Adapters Universal Input 20W US plug Wall Mount USB Type C PD and QC 3.0 Power Supply, Single Output