Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > QLCD250Q6R8C1GV001T
QLCD250Q6R8C1GV001T
QLCD250Q6R8C1GV001T Johanson Technology Inc.
?s=%22QLCD250Q6R8C1GV001T%22
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 6.8PF 25V C0G/NP0 0201
Tolerance: ±0.25pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 pF
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QLCD250Q6R8C1GV001T Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 6.8PF 25V C0G/NP0 0201, Tolerance: ±0.25pF, Features: High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 6.8 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QLCD250Q6R8C1GV001T QLCD250Q6R8C1GV001T Hersteller : Johanson Technology Inc. ?s=%22QLCD250Q6R8C1GV001T%22 Description: CAP CER 6.8PF 25V C0G/NP0 0201
Tolerance: ±0.25pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 pF