Produkte > APEM > QRM85BXXB12E
QRM85BXXB12E Apem
indicators_serie_QRM8-3396161.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR QRM6
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QRM85BXXB12E Apem
Description: LED PNL IND BLUE DIFF 5MM LEADS, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 50mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Blue, Viewing Angle: 60°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote QRM85BXXB12E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QRM85BXXB12E QRM85BXXB12E Hersteller : APEM Inc. indicators_serie_QRM8.pdf Description: LED PNL IND BLUE DIFF 5MM LEADS
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 50mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Blue
Viewing Angle: 60°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4