Produkte > APEM INC. > QRM85BXXY12E
QRM85BXXY12E
QRM85BXXY12E APEM Inc.
indicators_serie_QRM8.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED PMI REAR MOUNT YELLOW
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 6mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Yellow
Viewing Angle: 60°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QRM85BXXY12E APEM Inc.
Description: LED PMI REAR MOUNT YELLOW, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 6mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Yellow, Viewing Angle: 60°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.