Produkte > APEM INC. > QRMNV85ANXXNVYWB12E
QRMNV85ANXXNVYWB12E
QRMNV85ANXXNVYWB12E APEM Inc.
indicators_serie_QRMNV.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: REAR MOUNT NVISYELLOWB 12VDC IP6
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 150mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.31" (8.00mm)
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 6.75mm Dia
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QRMNV85ANXXNVYWB12E APEM Inc.
Description: REAR MOUNT NVISYELLOWB 12VDC IP6, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 150mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Viewing Angle: 60°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.31" (8.00mm), Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 6.75mm Dia.