Produkte > APEM INC. > QRMNV85BXXNVYWB28E
QRMNV85BXXNVYWB28E APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR QRM6
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 28V
Type: LED
Millicandela Rating: 150mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm)
Wavelength - Peak: 585nm
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 6.75mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QRMNV85BXXNVYWB28E APEM Inc.
Description: LED INDICATOR QRM6, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 28V, Type: LED, Millicandela Rating: 150mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Viewing Angle: 60°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.00mm), Wavelength - Peak: 585nm, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 6.75mm Dia.
Weitere Produktangebote QRMNV85BXXNVYWB28E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QRMNV85BXXNVYWB28E QRMNV85BXXNVYWB28E Hersteller : Apem Apem_09152017_QRM-NV.pdf LED Panel Mount Indicators 28VDC YLW LED NVIS 8mm Wire IP67 MIL