Produkte > APEM INC. > QS101XXHY12
QS101XXHY12 APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR QS10 SNAP IN
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 2100mcd
Termination Style: Solder Lug
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm)
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Convex Top
Lens Size: 12.00mm Dia
Produktbewertung abgeben
Technische Details QS101XXHY12 APEM Inc.
Description: LED INDICATOR QS10 SNAP IN, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 2100mcd, Termination Style: Solder Lug, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm), Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Convex Top, Lens Size: 12.00mm Dia.