Produkte > APEM > QS103XXHR12
QS103XXHR12
QS103XXHR12 Apem
indicators_serie_QS.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR QS10 SNAP IN
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QS103XXHR12 Apem
Description: LED INDICATOR QS10 SNAP IN, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 6000mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm), Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 12.00mm Dia.
Weitere Produktangebote QS103XXHR12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 6000mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm)
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 12.00mm Dia