Produkte > APEM INC. > QS103XXHY28
QS103XXHY28 APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR QS10 SNAP IN
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 28V
Type: LED
Millicandela Rating: 2100mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm)
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Convex Top
Lens Size: 12.00mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QS103XXHY28 APEM Inc.
Description: LED INDICATOR QS10 SNAP IN, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 28V, Type: LED, Millicandela Rating: 2100mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm), Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Convex Top, Lens Size: 12.00mm Dia.