Produkte > APEM INC. > QS103XXW28
QS103XXW28 APEM Inc.
Hersteller: APEM Inc.
Description: LED INDICATOR QS10 SNAP IN
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 28V
Type: LED
Millicandela Rating: 1600mcd
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: White
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Convex Top
Lens Size: 12.00mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QS103XXW28 APEM Inc.
Description: LED INDICATOR QS10 SNAP IN, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 28V, Type: LED, Millicandela Rating: 1600mcd, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: White, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Convex Top, Lens Size: 12.00mm Dia.
Weitere Produktangebote QS103XXW28
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QS103XXW28 Hersteller : Apem Apem_09152017_QS-1158415.pdf LED Panel Mount Indicators QS Series snap in Panel mount White LED indicators 28V