Produkte > APEM > QS103ZZRYG24
QS103ZZRYG24 Apem
indicators_serie_QS.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR QS10 SNAP IN
auf Bestellung 103 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QS103ZZRYG24 Apem
Description: LED INDICATOR QS10 SNAP IN, Packaging: Bulk, Current: 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow, Voltage: 24V Green, 24V Red, 24V Yellow, Type: LED, Millicandela Rating: 15mcd Green, 60mcd Red, 13mcd Yellow, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm), Lamp Color: Green, Red, Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Convex Top, Lens Size: 12.00mm Dia.
Weitere Produktangebote QS103ZZRYG24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Current: 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow
Voltage: 24V Green, 24V Red, 24V Yellow
Type: LED
Millicandela Rating: 15mcd Green, 60mcd Red, 13mcd Yellow
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.394" (10.00mm)
Lamp Color: Green, Red, Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Convex Top
Lens Size: 12.00mm Dia